Reconstructie » Jacobus Johannes Morelis

Jacobus Johannes Morelis

8 observaties · mediaan 69 · geboren 1867-07-14 · overleden ? · beroep timmerman

URI: https://www.goudatijdmachine.nl/id/reconstructie-e3f9764a-b141-4bf7-861b-c285b0b92679

Deze persoonsreconstructie is machinaal samengesteld; zie de documentatie en is kok beschikbaar als RDF (Accept: text/turtle).

Leden Bewijs Relaties


Leden = persoonsvermeldingen

naamgebovllftberoep bronjaarzekerheidmin edge
Jacobus Johannes Morelis 1867-07-14 Timmerman samh 1880 72 50
Jacobus Johannes Morelis 1867-07-14 Timmerman samh 1880 72 50
Jacobus Johannes Morelis 1867-07-14 oa:bevolkingsregister 1880 69 50
Jacobus Johannes Morelis 1867-07-14 oa:bevolkingsregister 1860 69 50
Jacobus Johannes Morelis 1867-07-14 oa:bevolkingsregister 1860 69 50
Jacobus Johannes Morelis 23 samh 1891 67 56
Jacobus Johannes Morelis oa:burgerlijkestand 61 50
Jacobus Johannes Morelis oa:burgerlijkestand 61 50

Bewijs = paren binnen de reconstructie

paarscorefeatures
2536932 ↔ 2814338 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, birthplace_same: +10, occupation_match: +7
1000350810 ↔ 1000545244 95 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2131928 ↔ 1000545244 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2131928 ↔ 1000350810 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2536932 ↔ 1000491656 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2814338 ↔ 1000491656 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
1000491656 ↔ 1000522367 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
1000522367 ↔ 1000537210 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2814338 ↔ 1000537210 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2536932 ↔ 1000537210 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2536932 ↔ 1000522367 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2814338 ↔ 1000522367 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
1000491656 ↔ 1000537210 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2131928 ↔ 2536932 66 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10
2131928 ↔ 2814338 66 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10
2131928 ↔ 1000491656 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2131928 ↔ 1000522367 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2131928 ↔ 1000537210 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2814338 ↔ 1000545244 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1000350810 ↔ 1000491656 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1000491656 ↔ 1000545244 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2536932 ↔ 1000545244 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1000537210 ↔ 1000545244 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1000350810 ↔ 1000522367 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2814338 ↔ 1000350810 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1000350810 ↔ 1000537210 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2536932 ↔ 1000350810 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1000522367 ↔ 1000545244 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25

Relaties

relatiemetsupport
partner Adriana Theodora Smits 3
kind van Neeltje van Hoorn 1
kind van Jacobus Johannes Morelis 1
ouder van Cornelia Johanna Morelis 2