Reconstructie » Frans de Heer

Frans de Heer

9 observaties · mediaan 82 · geboren ? · overleden 1831-03-13 · beroep winkelier

URI: https://www.goudatijdmachine.nl/id/reconstructie-d1e0fc15-0ad6-4e4d-8d5c-d4076b346b5a

Deze persoonsreconstructie is machinaal samengesteld; zie de documentatie en is kok beschikbaar als RDF (Accept: text/turtle).

Leden Bewijs Relaties


Leden = persoonsvermeldingen

naamgebovllftberoep bronjaarzekerheidmin edge
Frans de Heer samh 1838 83 50
Frans de Heer samh 1823 83 50
Frans de Heer samh 1858 83 50
Frans de Heer samh 1818 82 50
Frans de Heer samh 1866 82 50
Frans de Heer 1831-03-13 75 samh 1831 81 56
Frans de Heer samh 1837 81 50
Frans de Heer dtb_trouwen 1771 81 50
Frans de Heer 75 winkelier volkstelling1830 1830 51 50

Bewijs = paren binnen de reconstructie

paarscorefeatures
2272650 ↔ 2755298 95 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2272650 ↔ 2374832 95 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2374832 ↔ 2755298 95 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2475431 ↔ 2534028 95 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2534028 ↔ 2755298 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2475431 ↔ 2892984 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2669586 ↔ 2755298 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2374832 ↔ 2534028 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2374832 ↔ 2669586 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2534028 ↔ 2669586 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2755298 ↔ 2892984 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2272650 ↔ 2534028 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2475431 ↔ 2755298 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2374832 ↔ 2892984 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2374832 ↔ 2665653 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2272650 ↔ 2475431 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2665653 ↔ 2669586 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2534028 ↔ 2665653 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2665653 ↔ 2892984 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2669586 ↔ 2892984 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2475431 ↔ 2665653 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2272650 ↔ 2892984 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2272650 ↔ 2669586 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2272650 ↔ 2665653 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2374832 ↔ 2475431 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2665653 ↔ 2755298 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2475431 ↔ 2669586 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2534028 ↔ 2892984 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2262 ↔ 2669586 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2262 ↔ 2475431 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2262 ↔ 2665653 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2262 ↔ 2534028 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2262 ↔ 2272650 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2262 ↔ 2755298 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2262 ↔ 2374832 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2262 ↔ 2892984 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25

Relaties

relatiemetsupport
partner Dirkje Blonk 8
ouder van Frans de Heer 2
ouder van Johanna de Heer 3