Reconstructie » Arie de Zeeuw

Arie de Zeeuw

5 observaties · mediaan 81 · geboren 1911-09-23 · overleden ? · beroep plateelschilder, dienstbode

URI: https://www.goudatijdmachine.nl/id/reconstructie-8e58d57a-d6db-411b-a9e6-d0acda79e9d3

Deze persoonsreconstructie is machinaal samengesteld; zie de documentatie en is kok beschikbaar als RDF (Accept: text/turtle).

Leden Bewijs Relaties


Leden = persoonsvermeldingen

naamgebovllftberoep bronjaarzekerheidmin edge
Arie de Zeeuw 1911-09-23 samh 1911 81 81
Arie de Zeeuw 1911-09-23 oa:overig 81 81
Arie de Zeeuw 1911-09-23 Dienstbode samh 1920 81 81
Arie de Zeeuw 1911-09-23 Plateelschilder samh 1920 81 81
Arie de Zeeuw 1911-09-23 samh 1900 81 81

Bewijs = paren binnen de reconstructie

paarscorefeatures
2040587 ↔ 1000043059 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2040587 ↔ 2355551 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2040587 ↔ 2430038 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2430038 ↔ 2430039 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2355551 ↔ 1000043059 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2430039 ↔ 1000043059 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2355551 ↔ 2430038 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2430038 ↔ 1000043059 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2040587 ↔ 2430039 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2355551 ↔ 2430039 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31

Relaties

relatiemetsupport
kind van Arie de Zeeuw 1
kind van Johanna Maria van der Burg 1