Reconstructie » Evert van den Berg

Evert van den Berg

8 observaties · mediaan 78 · geboren 1912-10-11 · overleden ? · beroep kelner

URI: https://www.goudatijdmachine.nl/id/reconstructie-71a187d9-b193-4c58-a21c-18bb2928e755

Deze persoonsreconstructie is machinaal samengesteld; zie de documentatie en is kok beschikbaar als RDF (Accept: text/turtle).

Leden Bewijs Relaties


Leden = persoonsvermeldingen

naamgebovllftberoep bronjaarzekerheidmin edge
Evert van den Berg 1912-10-11 samh 1912 88 66
Evert van den Berg 1912-10-11 oa:overig 79 62
Evert van den Berg 1912-10-11 oa:overig 79 62
Evert van den Berg 1912-10-11 oa:overig 79 62
Evert van den Berg 1912-10-11 samh 1920 77 56
Evert van den Berg 1912-10-11 samh 1900 77 56
Ewert v.d. Berg 1912-10-11 oa:overig 69 66
Evert van den Berg 24 kelner oa:burgerlijkestand 1937 67 56

Bewijs = paren binnen de reconstructie

paarscorefeatures
1957587 ↔ 1957587 111 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, father_given_match: +15, mother_given_match: +15
1957587 ↔ 1000211813 101 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, father_given_match: +15, mother_given_match: +15, second_order_relation: +15
1000045571 ↔ 1000046252 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000044958 ↔ 1000046252 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000044958 ↔ 1000045571 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1957587 ↔ 2413201 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2413201 ↔ 2413201 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2006507 ↔ 2006507 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2413201 ↔ 1000044958 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2006507 ↔ 1000045571 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
1957587 ↔ 1000046252 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
1957587 ↔ 2006507 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2413201 ↔ 1000045571 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2413201 ↔ 1000046252 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2006507 ↔ 1000044958 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2006507 ↔ 1000046252 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
1957587 ↔ 1000044958 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2006507 ↔ 2413201 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
1957587 ↔ 1000045571 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
1000043597 ↔ 1000044958 72 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_jw_mid: +10, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000043597 ↔ 1000045571 72 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_jw_mid: +10, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000043597 ↔ 1000046252 72 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_jw_mid: +10, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
2413201 ↔ 1000043597 66 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_jw_mid: +10, birth_day_exact: +31
2006507 ↔ 1000043597 66 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_jw_mid: +10, birth_day_exact: +31
1957587 ↔ 1000043597 66 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_jw_mid: +10, birth_day_exact: +31
1000044958 ↔ 1000211813 62 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, place_name_match: +6
1000046252 ↔ 1000211813 62 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, place_name_match: +6
1000045571 ↔ 1000211813 62 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, place_name_match: +6
2413201 ↔ 1000211813 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2006507 ↔ 1000211813 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6

Relaties

relatiemetsupport
partner Adriana van der Kleijn 1
kind van Fijna Johanna Mathuisen 2
kind van Evert van den Berg 2