Reconstructie » Jan Hamerslag

Jan Hamerslag

12 observaties · mediaan 68 · geboren 1839-01-17 · overleden 1891-02-15 · beroep schipper

URI: https://www.goudatijdmachine.nl/id/reconstructie-66b2a73e-0956-4c88-bd44-7d840636c0b5

Deze persoonsreconstructie is machinaal samengesteld; zie de documentatie en is kok beschikbaar als RDF (Accept: text/turtle).

Leden Bewijs Relaties


Leden = persoonsvermeldingen

naamgebovllftberoep bronjaarzekerheidmin edge
Jan Hamerslag samh 1935 71 50
Jan Hamerslag samh 1900 70 50
Jan Hamerslag samh 1900 70 50
Jan Hamerslag samh 1903 70 50
Jan Hamerslag samh 1894 70 50
Jan Hamerslag samh 1899 70 50
Jan Hamerslag 1891-02-15 52 samh 1891 66 56
Jan Hamerslag samh 1901 65 50
Jan Hamerslag samh 1898 65 50
Jan Hamerslag 1839-01-17 Schipper samh 1880 59 50
Jan Hamerslag 1839-01-17 Schipper samh 1880 59 50
Jan Hamerslag 1839-01-17 Schipper samh 1880 59 50

Bewijs = paren binnen de reconstructie

paarscorefeatures
1952964 ↔ 2063270 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, birthplace_same: +10, occupation_match: +7
1952964 ↔ 2120764 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, birthplace_same: +10, occupation_match: +7
2063270 ↔ 2120764 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, birthplace_same: +10, occupation_match: +7
574326 ↔ 2449982 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
574326 ↔ 2130715 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
574326 ↔ 1948295 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2357830 ↔ 2673453 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
574326 ↔ 2805292 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2673453 ↔ 2865441 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2449982 ↔ 2805292 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2357830 ↔ 2865441 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
1948295 ↔ 2449982 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
574326 ↔ 1967890 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
1967890 ↔ 2130715 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2130715 ↔ 2805292 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
1967890 ↔ 2449982 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2130715 ↔ 2449982 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
1967890 ↔ 2805292 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
1948295 ↔ 1967890 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
1948295 ↔ 2130715 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
1948295 ↔ 2805292 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2357830 ↔ 2805292 75 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
574326 ↔ 2865441 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
2673453 ↔ 2805292 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
2130715 ↔ 2357830 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
1948295 ↔ 2673453 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
2805292 ↔ 2865441 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
1967890 ↔ 2673453 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
1948295 ↔ 2865441 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
2449982 ↔ 2865441 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
1967890 ↔ 2357830 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
2449982 ↔ 2673453 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
574326 ↔ 2357830 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
2130715 ↔ 2673453 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
1967890 ↔ 2865441 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
2357830 ↔ 2449982 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
574326 ↔ 2673453 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
2130715 ↔ 2865441 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
1948295 ↔ 2357830 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
2063270 ↔ 2673453 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
1952964 ↔ 2673453 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2120764 ↔ 2673453 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2120764 ↔ 2130715 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
574326 ↔ 1952964 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2063270 ↔ 2805292 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2120764 ↔ 2805292 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2063270 ↔ 2130715 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2120764 ↔ 2357830 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
574326 ↔ 2120764 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1967890 ↔ 2063270 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2120764 ↔ 2865441 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2063270 ↔ 2449982 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1952964 ↔ 2449982 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1967890 ↔ 2120764 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1952964 ↔ 1967890 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1948295 ↔ 2120764 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1948295 ↔ 1952964 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1952964 ↔ 2130715 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
574326 ↔ 2063270 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2063270 ↔ 2865441 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1948295 ↔ 2063270 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1952964 ↔ 2357830 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1952964 ↔ 2805292 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2120764 ↔ 2449982 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1952964 ↔ 2865441 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2063270 ↔ 2357830 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25

Relaties

relatiemetsupport
ouder van Dirk Hamerslag 1
partner Willemiena Clasina Alberdina Radix 9
ouder van Aartje Katriena Hamerslag 1
ouder van Catharina Johanna Hamerslag 1
ouder van Hermanus Hamerslag 2
ouder van Jan Hamerslag 1
kind van Hermanus Hamerslag 1
kind van Catriena van Engelen 1
ouder van Gijsbertus Hamerslag 1