Reconstructie » Johannis Schouten

Johannis Schouten

4 observaties · mediaan 73 · geboren 1855-01-10 · overleden 1917-06-29 · beroep arbeider, zonder beroep

URI: https://www.goudatijdmachine.nl/id/reconstructie-586ad1b0-84bc-4d22-89d6-67eaeb3d6fe2

Deze persoonsreconstructie is machinaal samengesteld; zie de documentatie en is kok beschikbaar als RDF (Accept: text/turtle).

Leden Bewijs Relaties


Leden = persoonsvermeldingen

naamgebovllftberoep bronjaarzekerheidmin edge
Johannis Schouten 57 samh 1912 83 63
Johannis Schouten 1917-06-29 62 samh 1917 77 53
Johannis Schouten 1855-01-10 Arbeider samh 1900 70 56
Johannes Schouten 1855-01-10 Zonder beroep samh 1900 68 53

Bewijs = paren binnen de reconstructie

paarscorefeatures
2206711 ↔ 2660562 121 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, father_given_match: +15, mother_given_match: +15, second_order_relation: +15
1950607 ↔ 2823070 88 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_synonym: +22, birth_day_exact: +31, birthplace_same: +10
1950607 ↔ 2660562 66 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10
2660562 ↔ 2823070 63 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_synonym: +22, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10
1950607 ↔ 2206711 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2206711 ↔ 2823070 53 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_synonym: +22, birth_est_near: +6

Relaties

relatiemetsupport
kind van Johannis Schouten 2
partner Francina Johanna Catharina Vredenburg 2
kind van Catharina Kraan 2