Reconstructie » Pieter van Luijpen

Pieter van Luijpen

14 observaties · mediaan 70 · geboren 1823-08-15 · overleden 1886-09-23 · beroep fabriekwerker, winkelier

URI: https://www.goudatijdmachine.nl/id/reconstructie-5845610f-0d0a-4fc4-a7d7-f6a9c6bba0a9

Deze persoonsreconstructie is machinaal samengesteld; zie de documentatie en is kok beschikbaar als RDF (Accept: text/turtle).

Leden Bewijs Relaties


Leden = persoonsvermeldingen

naamgebovllftberoep bronjaarzekerheidmin edge
Pieter van Luijpen 1886-09-23 63 Winkelier samh 1886 85 50
Pieter van Luijpen 55 samh 1879 81 50
Pieter van Luijpen 60 Winkelier samh 1882 74 50
Pieter van Luijpen 56 Winkelier samh 1880 74 50
Pieter Luijpen 1823-08-15 Winkelier samh 1860 70 50
Pieter van Luijpen 1823-08-15 Winkelier samh 1880 70 50
Pieter van Luijpen 1823-08-15 Winkelier samh 1880 70 50
Pieter van Luijpen 1823-08-15 Winkelier samh 1880 70 50
Pieter van Luijpen 53 samh 1877 69 50
Pieter van Luijpen 1823-08-15 Fabriekwerker samh 1860 67 50
Pieter van Luijpen samh 1887 67 50
Pieter van Luijpen samh 1882 67 50
Pieter van Luijpen samh 1887 66 50
Pieter van Luijpen samh 1879 53 50

Bewijs = paren binnen de reconstructie

paarscorefeatures
2334857 ↔ 2716287 131 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10, spouse_given_overlap: +20, father_given_match: +15, mother_given_match: +15, second_order_relation: +15
2334857 ↔ 2573301 111 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10, father_given_match: +15, mother_given_match: +15, second_order_relation: +15
2573301 ↔ 2716287 111 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10, father_given_match: +15, mother_given_match: +15, second_order_relation: +15
2107209 ↔ 2536172 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, birthplace_same: +10, occupation_match: +7
579640 ↔ 2536172 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, birthplace_same: +10, occupation_match: +7
579640 ↔ 2107209 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, birthplace_same: +10, occupation_match: +7
2107209 ↔ 2849263 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, birthplace_same: +10, occupation_match: +7
2536172 ↔ 2849263 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, birthplace_same: +10, occupation_match: +7
2354671 ↔ 2857694 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, occupation_match: +7, second_order_relation: +15
2334857 ↔ 2354671 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, occupation_match: +7, second_order_relation: +15
579640 ↔ 2849263 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, birthplace_same: +10, occupation_match: +7
2334857 ↔ 2857694 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, occupation_match: +7, second_order_relation: +15
2018867 ↔ 2857694 95 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
1938778 ↔ 2354671 95 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2322681 ↔ 2536172 91 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, birthplace_same: +10
2107209 ↔ 2322681 91 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, birthplace_same: +10
2354671 ↔ 2716287 91 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
579640 ↔ 2322681 91 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, birthplace_same: +10
2322681 ↔ 2849263 91 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, birthplace_same: +10
2716287 ↔ 2857694 91 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2490220 ↔ 2857694 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2018867 ↔ 2716287 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2334857 ↔ 2490220 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
1938778 ↔ 2490220 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2018867 ↔ 2334857 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2018867 ↔ 2354671 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
1938778 ↔ 2018867 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2573301 ↔ 2732114 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
1938778 ↔ 2716287 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2490220 ↔ 2716287 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2018867 ↔ 2490220 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
1938778 ↔ 2857694 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2354671 ↔ 2490220 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
1938778 ↔ 2334857 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
579640 ↔ 2334857 73 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10, occupation_match: +7
2334857 ↔ 2849263 73 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10, occupation_match: +7
2334857 ↔ 2536172 73 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10, occupation_match: +7
2107209 ↔ 2334857 73 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10, occupation_match: +7
579640 ↔ 2573301 66 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10
2322681 ↔ 2334857 66 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10
2107209 ↔ 2716287 66 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10
2573301 ↔ 2849263 66 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10
2536172 ↔ 2716287 66 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10
2322681 ↔ 2573301 66 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10
579640 ↔ 2716287 66 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10
2536172 ↔ 2573301 66 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10
2322681 ↔ 2716287 66 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10
2107209 ↔ 2573301 66 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10
2716287 ↔ 2849263 66 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10
2107209 ↔ 2857694 63 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, occupation_match: +7
579640 ↔ 2354671 63 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, occupation_match: +7
2849263 ↔ 2857694 63 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, occupation_match: +7
2107209 ↔ 2354671 63 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, occupation_match: +7
2536172 ↔ 2857694 63 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, occupation_match: +7
2354671 ↔ 2536172 63 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, occupation_match: +7
579640 ↔ 2857694 63 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, occupation_match: +7
2354671 ↔ 2849263 63 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, occupation_match: +7
2354671 ↔ 2573301 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2322681 ↔ 2354671 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2322681 ↔ 2857694 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2573301 ↔ 2857694 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2490220 ↔ 2536172 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
579640 ↔ 2490220 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2018867 ↔ 2732114 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2334857 ↔ 2732114 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
579640 ↔ 1938778 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2732114 ↔ 2849263 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2716287 ↔ 2732114 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2018867 ↔ 2536172 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1938778 ↔ 2732114 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1938778 ↔ 2107209 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
579640 ↔ 2732114 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2732114 ↔ 2857694 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1938778 ↔ 2573301 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2018867 ↔ 2849263 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2322681 ↔ 2732114 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2018867 ↔ 2322681 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2490220 ↔ 2849263 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1938778 ↔ 2849263 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2354671 ↔ 2732114 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2018867 ↔ 2573301 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
579640 ↔ 2018867 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2018867 ↔ 2107209 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2107209 ↔ 2490220 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1938778 ↔ 2536172 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2490220 ↔ 2573301 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2490220 ↔ 2732114 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2107209 ↔ 2732114 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2536172 ↔ 2732114 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1938778 ↔ 2322681 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2322681 ↔ 2490220 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25

Relaties

relatiemetsupport
kind van Pieter van Luijpen 3
partner Hendrika den Oude 7
kind van (betwist) Geertruij Adriana Fok 1
partner Levina Cornelia Zieleman 2
ouder van Geertruij Adriana van Luijpen 2
kind van Geertruij Adriana Tok 2
ouder van Jan Cornelis van Luijpen 2