Reconstructie » Gerrit Lokum

Gerrit Lokum

6 observaties · mediaan 77 · geboren 1900-01-29 · overleden ? · beroep kellner, schoenmaker

URI: https://www.goudatijdmachine.nl/id/reconstructie-086ed11c-be75-43e5-9618-69339ec292d9

Deze persoonsreconstructie is machinaal samengesteld; zie de documentatie en is kok beschikbaar als RDF (Accept: text/turtle).

Leden Bewijs Relaties


Leden = persoonsvermeldingen

naamgebovllftberoep bronjaarzekerheidmin edge
Gerrit Lokum 1900-01-29 samh 1900 85 81
Gerrit Lokum 1900-01-29 Kellner samh 1900 77 56
Gerrit Lokum 1900-01-29 Kellner samh 1920 77 56
Gerrit Lokum 1900-01-29 Schoenmaker samh 1920 76 56
Gerrit Lokum 1900-01-29 samh 1880 76 56
Gerrit Lokum 23 samh 1923 65 56

Bewijs = paren binnen de reconstructie

paarscorefeatures
1988937 ↔ 2592842 101 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, father_given_match: +15, mother_given_match: +15, second_order_relation: +15
1980005 ↔ 2416635 88 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, occupation_match: +7
2416635 ↔ 2707140 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
1980005 ↔ 1988937 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
1988937 ↔ 2707140 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2245894 ↔ 2707140 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
1988937 ↔ 2245894 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
1980005 ↔ 2245894 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
1980005 ↔ 2707140 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2245894 ↔ 2416635 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
1988937 ↔ 2416635 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2416635 ↔ 2592842 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2245894 ↔ 2592842 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
1980005 ↔ 2592842 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2592842 ↔ 2707140 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6

Relaties

relatiemetsupport
partner Elisabeth Boer 1
kind van Gerrit Lokum 2
kind van Klara Verkaaik 2