Reconstructie » Cornelis van den Berg

Cornelis van den Berg

6 observaties · mediaan 90 · geboren 1870-10-02 · overleden 1917-08-07 · beroep horlogemaker

URI: https://www.goudatijdmachine.nl/id/reconstructie-d5cdb9f8-4ac1-4264-b111-0f85126368a2

Deze persoonsreconstructie is machinaal samengesteld; zie de documentatie en is kok beschikbaar als RDF (Accept: text/turtle).

Leden Bewijs Relaties


Leden = persoonsvermeldingen

naamgebovllftberoep bronjaarzekerheidmin edge
Cornelis van den Berg 1917-08-07 47 samh 1917 100 56
Cornelis van den Berg 23 samh 1893 97 56
Cornelis van den Berg 27 Horlogemaker samh 1897 90 56
Cornelis van den Berg 24 Horlogemaker samh 1894 90 56
Cornelis van den Berg 32 Horlogemaker samh 1902 89 56
Cornelis van den Berg 1870-10-02 oa:bevolkingsregister 56 56

Bewijs = paren binnen de reconstructie

paarscorefeatures
2449474 ↔ 2449474 126 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, death_day_exact: +20, spouse_given_overlap: +20, father_given_match: +15, mother_given_match: +15
2435394 ↔ 2449474 121 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, father_given_match: +15, mother_given_match: +15, second_order_relation: +15
2435394 ↔ 2435394 116 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, birthplace_same: +10, spouse_given_overlap: +20, father_given_match: +15, mother_given_match: +15
2377725 ↔ 2794278 108 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, occupation_match: +7, second_order_relation: +15
2339661 ↔ 2794278 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, occupation_match: +7, second_order_relation: +15
2339661 ↔ 2377725 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, occupation_match: +7, second_order_relation: +15
2377725 ↔ 2377725 93 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, occupation_match: +7
2339661 ↔ 2339661 93 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, occupation_match: +7
2794278 ↔ 2794278 93 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, occupation_match: +7
2435394 ↔ 2794278 91 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2339661 ↔ 2435394 91 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2449474 ↔ 2794278 91 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2339661 ↔ 2449474 91 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2377725 ↔ 2435394 91 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2377725 ↔ 2449474 91 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2377725 ↔ 1000505095 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2339661 ↔ 1000505095 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2794278 ↔ 1000505095 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2449474 ↔ 1000505095 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2435394 ↔ 1000505095 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6

Relaties

relatiemetsupport
ouder van Hendrik Dirk van den Berg 1
ouder van (betwist) Hendrik Dirk van den Berg 1
kind van Suzanna Tom 2
kind van Dirk Cornelis van den Berg 2
ouder van Susanna Bastiaantje van den Berg 1
partner Hendrika van Dam 5