Reconstructie » Johannes Leonardus Kamphuijzen

Johannes Leonardus Kamphuijzen

13 observaties · mediaan 66 · geboren 1815-01-31 · overleden ? · beroep banketbakker, koek- en banketbakker, winkelier, koek en banketbakker

URI: https://www.goudatijdmachine.nl/id/reconstructie-6d6b1a97-c522-47ca-9bbd-9778dbcd4d14

Deze persoonsreconstructie is machinaal samengesteld; zie de documentatie en is kok beschikbaar als RDF (Accept: text/turtle).

Leden Bewijs Relaties


Leden = persoonsvermeldingen

naamgebovllftberoep bronjaarzekerheidmin edge
Johannes Leonardus Kamphuijzen 30 Koek en banketbakker samh 1845 78 56
Johannes Leonardus Kamphuijzen 36 Koek- en banketbakker samh 1851 78 56
Johannes Leonardus Kamphuijzen 36 Koek- en banketbakker samh 1851 75 50
Johannes Leonardus Kamphuijzen 28 Koek- en banketbakker samh 1843 74 50
Johannes Leonardus Kamphuijsen 38 Koek en banketbakker samh 1853 73 49
Johannes Leonardus Kamphuijzen oa:burgerlijkestand 1842 71 43
Johannes Leonardus Kamphuijzen 33 Koek- en banketbakker samh 1848 66 43
Johannes Leonardus Kamphuijsen samh 1851 65 43
Johannes Leonardus Kamphuijzen 1815-01-31 samh 1815 60 43
Johannes Leonardus Kamphuijzen 1815-01-31 Banketbakker samh 1860 56 43
Johannes Leonardus Kamphuijzen 1815-01-31 Winkelier samh 1850 56 43
Johannes Leonardus Kamphuijsen samh 1851 55 43
Johannes Leonardus Kamphuijzen samh 1846 53 43

Bewijs = paren binnen de reconstructie

paarscorefeatures
2020342 ↔ 2040228 101 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, occupation_match: +7, second_order_relation: +15
2040228 ↔ 2830914 101 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2269988 ↔ 2469103 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, occupation_match: +7, second_order_relation: +15
2469103 ↔ 2830914 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, occupation_match: +7, second_order_relation: +15
2269988 ↔ 2830914 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, occupation_match: +7, second_order_relation: +15
2614374 ↔ 1000272144 95 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, father_given_match: +15, mother_given_match: +15, second_order_relation: +15
2020342 ↔ 2830914 94 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2040228 ↔ 2269988 91 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2040228 ↔ 2469103 91 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2136011 ↔ 2269988 88 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2830914 ↔ 1000272144 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2269988 ↔ 1000272144 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2020342 ↔ 2136011 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2040228 ↔ 1000272144 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2469103 ↔ 1000272144 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2020342 ↔ 2269988 84 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2020342 ↔ 2469103 84 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
1995933 ↔ 2269988 83 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, occupation_match: +7
1995933 ↔ 2830914 83 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, occupation_match: +7
1995933 ↔ 2469103 83 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, occupation_match: +7
1956554 ↔ 2614374 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2535613 ↔ 2614374 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
1956554 ↔ 2535613 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2040228 ↔ 2136011 78 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2136011 ↔ 2830914 78 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2020342 ↔ 1000272144 78 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2136011 ↔ 2469103 78 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2136011 ↔ 1000272144 78 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
1995933 ↔ 2040228 76 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20
1996344 ↔ 2020342 75 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2040228 ↔ 2549302 75 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
1995933 ↔ 1000272144 70 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
1995933 ↔ 2020342 69 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20
1996344 ↔ 2830914 68 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
1996344 ↔ 2040228 68 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
1996344 ↔ 2136011 65 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, second_order_relation: +15
1995933 ↔ 2136011 63 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
2549302 ↔ 2830914 60 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, children_overlap: +10
1996344 ↔ 2469103 58 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, second_order_relation: +15
1996344 ↔ 2269988 58 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, second_order_relation: +15
2535613 ↔ 2830914 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
1956554 ↔ 2269988 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2469103 ↔ 2614374 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2469103 ↔ 2535613 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2269988 ↔ 2614374 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
1956554 ↔ 2469103 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
1956554 ↔ 2830914 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2040228 ↔ 2535613 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
1956554 ↔ 1995933 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
1995933 ↔ 2614374 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2040228 ↔ 2614374 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
1956554 ↔ 2040228 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2269988 ↔ 2535613 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
1995933 ↔ 2535613 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2614374 ↔ 2830914 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
1996344 ↔ 2549302 53 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, children_overlap: +10
2020342 ↔ 2549302 53 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, children_overlap: +10
2549302 ↔ 1000272144 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2535613 ↔ 2549302 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2535613 ↔ 1000272144 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1956554 ↔ 1000272144 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2269988 ↔ 2549302 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1956554 ↔ 2549302 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2469103 ↔ 2549302 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2549302 ↔ 2614374 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1995933 ↔ 2549302 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1956554 ↔ 2020342 49 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2020342 ↔ 2535613 49 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2020342 ↔ 2614374 49 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25, birth_est_near: +6
1956554 ↔ 1996344 43 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25
1956554 ↔ 2136011 43 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25
1996344 ↔ 2535613 43 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25
1996344 ↔ 1000272144 43 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25
1996344 ↔ 2614374 43 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25
2136011 ↔ 2549302 43 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25
2136011 ↔ 2614374 43 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25
2136011 ↔ 2535613 43 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25
1995933 ↔ 1996344 43 gender_same: +0, surname_jw_high: +18, given_exact: +25

Relaties

relatiemetsupport
partner Maria Carolina Schliek 1
ouder van Johannes Leonardus Kamphuijzen 2
ouder van Gerardus Martinus Kamphuijsen 2
partner Karolina Maria Schliek 8
ouder van Johannes Leonardus Kamphuijzen 1
ouder van Wilhelmina Margaretha Kamphuijzen 1
kind van Pieter Willem Kamphuijzen 2
kind van Martijntje van Beusekom 2
ouder van Carolina Maria Kamphuijzen 1
ouder van Johannes Leonardus Kamphuijzen 2
partner Carolina Maria Schriek 1