Reconstructie » Willem van der Putten

Willem van der Putten

14 observaties · mediaan 73 · geboren ? · overleden 1848-08-23 · beroep pijpmakersknegt, winkelknegt, sjouwer, arbeider

URI: https://www.goudatijdmachine.nl/id/reconstructie-2a8cad6e-542f-4306-afa6-5607b86e2ee8

Deze persoonsreconstructie is machinaal samengesteld; zie de documentatie en is kok beschikbaar als RDF (Accept: text/turtle).

Leden Bewijs Relaties


Leden = persoonsvermeldingen

naamgebovllftberoep bronjaarzekerheidmin edge
Willem van der Putten 43 Arbeider samh 1821 78 50
Willem van der Putten 40 Arbeider samh 1820 77 50
Willem van der Putte 44 Winkelknegt samh 1823 76 45
Willem van der Putten 37 Pijpmakersknegt samh 1817 76 50
Willem van der Putten samh 1820 75 50
Willem van der Putte 37 samh 1816 73 45
Willem van der Putte samh 1908 73 45
Willem van Putten samh 1838 73 50
Willem van der Putte samh 1848 73 45
Willem van der Putten 1848-08-23 73 samh 1848 69 50
Willem van der Putten samh 1848 68 50
Willem van der Putten 53 sjouwer volkstelling1830 1830 51 45
Willem van der Putten 65 sjouwer volkstelling1840 1840 50 45
Willem van der Putten samh 1877 50 45

Bewijs = paren binnen de reconstructie

paarscorefeatures
2547778 ↔ 2835651 110 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, father_given_match: +15, mother_given_match: +15, second_order_relation: +15
2087035 ↔ 2371621 98 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, occupation_match: +7, second_order_relation: +15
2371621 ↔ 2422699 96 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2087035 ↔ 2490411 95 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2371621 ↔ 2782807 95 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2283609 ↔ 2823654 95 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2283609 ↔ 2422699 95 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2422699 ↔ 2823654 95 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
618063 ↔ 2650988 95 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
618063 ↔ 2371621 91 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2422699 ↔ 2547778 91 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
618063 ↔ 2087035 91 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2422699 ↔ 2782807 90 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2283609 ↔ 2371621 90 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2283609 ↔ 2782807 90 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2371621 ↔ 2823654 90 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
2782807 ↔ 2823654 90 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, children_overlap: +10, second_order_relation: +15
618063 ↔ 2547778 86 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2087035 ↔ 2422699 86 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2087035 ↔ 2547778 86 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
618063 ↔ 2422699 86 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2490411 ↔ 2835651 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2087035 ↔ 2650988 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
618063 ↔ 2782807 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2087035 ↔ 2782807 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2371621 ↔ 2650988 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2650988 ↔ 2782807 85 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2650988 ↔ 2823654 80 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2283609 ↔ 2650988 80 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2087035 ↔ 2823654 80 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2087035 ↔ 2283609 80 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2490411 ↔ 2547778 80 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2422699 ↔ 2650988 80 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
618063 ↔ 2283609 80 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
618063 ↔ 2823654 80 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20, second_order_relation: +15
2371621 ↔ 2547778 71 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, birth_est_near: +6, spouse_given_overlap: +20
2547778 ↔ 2823654 70 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
2371621 ↔ 2490411 70 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
2490411 ↔ 2782807 70 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
618063 ↔ 2835651 70 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
2650988 ↔ 2835651 70 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
2490411 ↔ 2650988 70 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
2087035 ↔ 2835651 70 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
2782807 ↔ 2835651 70 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
2371621 ↔ 2835651 70 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
2283609 ↔ 2547778 70 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
618063 ↔ 2490411 70 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
2422699 ↔ 2490411 65 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
2422699 ↔ 2835651 65 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
2823654 ↔ 2835651 65 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
2490411 ↔ 2823654 65 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
2547778 ↔ 2782807 65 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
2283609 ↔ 2490411 65 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
2283609 ↔ 2835651 65 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
2547778 ↔ 2650988 65 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, spouse_given_overlap: +20
1551 ↔ 58069 63 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6, occupation_match: +7
2068309 ↔ 2547778 60 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, second_order_relation: +15
1551 ↔ 2835651 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
58069 ↔ 2835651 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
1551 ↔ 2087035 56 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_est_near: +6
1551 ↔ 2547778 51 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, birth_est_near: +6
1551 ↔ 2422699 51 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25, birth_est_near: +6
2068309 ↔ 2490411 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1551 ↔ 2068309 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1551 ↔ 2371621 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2068309 ↔ 2782807 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1551 ↔ 2650988 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2068309 ↔ 2835651 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
58069 ↔ 2650988 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
618063 ↔ 2068309 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
58069 ↔ 2782807 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
58069 ↔ 2087035 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1551 ↔ 2782807 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
58069 ↔ 2371621 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2068309 ↔ 2087035 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2068309 ↔ 2650988 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1551 ↔ 2490411 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
58069 ↔ 618063 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2068309 ↔ 2371621 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
58069 ↔ 2068309 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
58069 ↔ 2490411 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
1551 ↔ 618063 50 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25
2068309 ↔ 2283609 45 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25
58069 ↔ 2283609 45 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25
2068309 ↔ 2422699 45 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25
1551 ↔ 2823654 45 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25
58069 ↔ 2422699 45 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25
1551 ↔ 2283609 45 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25
58069 ↔ 2823654 45 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25
58069 ↔ 2547778 45 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25
2068309 ↔ 2823654 45 gender_same: +0, surname_synonym: +20, given_exact: +25

Relaties

relatiemetsupport
kind van Cornelia Johanna van der Sloot 2
ouder van Adrianus Jacobus van der Putten 2
ouder van Willem van der Putten 2
ouder van Cornelia Jacoba van der Putten 2
partner Johanna Cinke 12
ouder van Adrianus van der Putte 3
kind van Willem van der Putten 2