Reconstructie » Pieter Puit

Pieter Puit

14 observaties · mediaan 82 · geboren 1872-09-23 · overleden ?

URI: https://www.goudatijdmachine.nl/id/reconstructie-0c84c87c-c0b8-4114-8951-5343d655eb96

Deze persoonsreconstructie is machinaal samengesteld; zie de documentatie en is kok beschikbaar als RDF (Accept: text/turtle).

Leden Bewijs Relaties


Leden = persoonsvermeldingen

naamgebovllftberoep bronjaarzekerheidmin edge
Pieter Puit 1872-09-23 oa:bevolkingsregister 1813 84 81
Pieter Puit 1872-09-23 oa:bevolkingsregister 1813 84 81
Pieter Puit 1872-09-23 oa:bevolkingsregister 84 81
Pieter Puit 1872-09-23 oa:bevolkingsregister 1813 84 81
Pieter Puit 1872-09-23 oa:bevolkingsregister 1813 84 81
Pieter Puit 1872-09-23 oa:bevolkingsregister 84 81
Pieter Puit 1872-09-23 oa:overig 1930 84 81
Pieter Puit 1872-09-23 samh 1880 81 81
Pieter Puit 1872-09-23 samh 1880 81 81
Pieter Puit 1872-09-23 samh 1860 81 81
Pieter Puit 1872-09-23 samh 1880 81 81
Pieter Puit 1872-09-23 samh 1860 81 81
Pieter Puit 1872-09-23 samh 1880 81 81
Pieter Puit 1872-09-23 samh 1872 81 81

Bewijs = paren binnen de reconstructie

paarscorefeatures
1000161617 ↔ 1000175958 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000175958 ↔ 1000187840 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000187840 ↔ 1000281818 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000097181 ↔ 1000183720 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000175958 ↔ 1000195461 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000097181 ↔ 1000175958 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000097181 ↔ 1000187840 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000161617 ↔ 1000183720 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000187840 ↔ 1000195461 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000097181 ↔ 1000161617 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000183720 ↔ 1000195461 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000097181 ↔ 1000281818 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000161617 ↔ 1000195461 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000175958 ↔ 1000281818 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000183720 ↔ 1000281818 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000097181 ↔ 1000195461 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000175958 ↔ 1000183720 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000161617 ↔ 1000187840 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000161617 ↔ 1000281818 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000183720 ↔ 1000187840 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
1000195461 ↔ 1000281818 87 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31, place_name_match: +6
2501671 ↔ 2838174 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2122891 ↔ 1000097181 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2687094 ↔ 1000183720 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2440204 ↔ 1000195461 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2650052 ↔ 1000175958 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2630684 ↔ 1000175958 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2630684 ↔ 1000281818 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2122891 ↔ 1000281818 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2630684 ↔ 2687094 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2501671 ↔ 2630684 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2501671 ↔ 1000281818 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2501671 ↔ 2650052 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2838174 ↔ 1000097181 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2687094 ↔ 1000281818 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2440204 ↔ 1000187840 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2122891 ↔ 2687094 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2440204 ↔ 2501671 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2440204 ↔ 2630684 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2122891 ↔ 1000161617 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2650052 ↔ 1000097181 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2440204 ↔ 1000183720 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2630684 ↔ 1000161617 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2122891 ↔ 1000183720 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2650052 ↔ 2838174 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2630684 ↔ 1000097181 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2687094 ↔ 1000187840 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2687094 ↔ 2838174 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2501671 ↔ 1000195461 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2122891 ↔ 2501671 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2501671 ↔ 1000187840 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2440204 ↔ 2838174 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2501671 ↔ 1000097181 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2501671 ↔ 1000161617 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2440204 ↔ 1000281818 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2630684 ↔ 1000183720 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2838174 ↔ 1000175958 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2838174 ↔ 1000161617 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2122891 ↔ 2440204 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2650052 ↔ 1000281818 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2630684 ↔ 1000187840 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2687094 ↔ 1000097181 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2650052 ↔ 1000187840 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2650052 ↔ 1000195461 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2687094 ↔ 1000161617 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2838174 ↔ 1000281818 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2650052 ↔ 1000161617 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2687094 ↔ 1000195461 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2440204 ↔ 1000175958 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2630684 ↔ 2838174 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2501671 ↔ 1000183720 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2440204 ↔ 1000097181 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2122891 ↔ 1000175958 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2122891 ↔ 2838174 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2650052 ↔ 2687094 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2838174 ↔ 1000183720 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2440204 ↔ 1000161617 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2122891 ↔ 2630684 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2440204 ↔ 2650052 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2630684 ↔ 1000195461 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2630684 ↔ 2650052 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2501671 ↔ 2687094 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2501671 ↔ 1000175958 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2838174 ↔ 1000195461 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2650052 ↔ 1000183720 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2122891 ↔ 1000187840 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2122891 ↔ 2650052 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2122891 ↔ 1000195461 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2440204 ↔ 2687094 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2687094 ↔ 1000175958 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31
2838174 ↔ 1000187840 81 gender_same: +0, surname_exact: +25, given_exact: +25, birth_day_exact: +31

Relaties

relatiemetsupport
kind van Pieter Puit 1
kind van Adriana de Jong 1